İstiklal Marşı,istiklale imanın mısralara yansımasıdır.

İstiklal Marşı,istiklale imanın mısralara yansımasıdır.

Cihanbeyli’de Akşam Sohbetleri

Cihanbeyli’de Akşam Sohbetleri

280 bin yeni mezun maaşına 702 lira destek

280 bin yeni mezun maaşına 702 lira destek

Karşılıksız çekler için yapılan ödeme miktarı artırıldı

Karşılıksız çekler için yapılan ödeme miktarı artırıldı

Konya’da kar yağışı bekleniyor

Konya’da kar yağışı bekleniyor

Cihanbeyli’de İftar Coşkusu

bas

Konya’nın Cihanbeyli İlçesi’nde vatandaşlar belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği ile ‘Kur’an ziyafeti’ programına Ankara Vali Yardımcısı İrfan Kenanoğlu,Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer,Ak Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, 24.dönem Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu ve Mustafa Kabakcı, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar saati yaklaşırken Konya’nın ünlü hafızları tarafından vatandaşlara bir Kur’an ziyafeti sunuldu. Hafızlar, okudukları surelerle adeta kulakların pasını sildi.
İftar saatinin gelmesiyle birlikte vatandaşlar oruçlarını birlikte açtı.
Ramazan’ı Şerif’in tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale “Mübarek Ramazan ayının buradaki tüm kardeşlerime, ülkemize, milletimize ve İslam dünyasına hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Nice Ramazanlara sağlık, sıhhat ve huzur içinde hep birlikte ulaşmayı Yüce Rabbimden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.
Bu organizasyonda kimsesizlerle ve yetim çocuklarla aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Kale, “Ramazan ayının en güzel özelliklerinden biri de şüphesiz bizleri, kimsesizlerle, gariplerle, yetimlerle daha sık bir araya getiriyor olmasıdır. Bu kesimlere 365 gün sahip çıkma gibi sorumluluğumuz vardır. Ramazan bize bu sorumluluğumuzu hatırlatıyor. Bizim de bu önemli sorumluluğun bilincinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Buradaki yavrularımızın bizlere emanet olduğunu biliyoruz. Onların yalnız olmadığını, belediye olarak her zaman yanında olacağımızı ifade ediyorum. Çocuklarımıza bugün çeşitli sürprizlerimiz olacak. Kendilerinin yüzlerini güldürebilirsek ne mutlu bizlere… Mehmet Kale amcaları onlarla her daim beraber olacaktır” dedi.
İftar programına katılan çocuklara Cihanbeyli Belediyesi tarafından bisiklet ve tablet hediye edildi.

 • Etiketler
 • Açıklama
 • Konya’nın Cihanbeyli İlçesi’nde vatandaşlar belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği ile ‘Kur’an ziyafeti’ programına Ankara Vali Yardımcısı İrfan Kenanoğlu,Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer,Ak Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, 24.dönem Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu ve Mustafa Kabakcı, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saati yaklaşırken Konya’nın ünlü […]
SÜPER LİG PUAN DURUMU
 • Takımlar
 • O
 • G
 • B
 • M
 • AV
 • P
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz